Informuojame, kad šiame tinklapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Slapukai naudojami funkcionalumo, tinklapio lankomumo statistikos, vartotojo patirties gerinimo ir rinkodaros tikslais. Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Informaciją apie šiuo metu naudojamus slapukus, o taip pat apie jų valdymą rasite paspaudę. Sužinoti daugiau.
D.U.K.
Kaip sužinoti kokius automobilius turime, kokių jų kaina pagal norimą laikotarpį ir kaip jį rezervuoti?
Visus mūsų turimus nuomos variantus galite pamatyti mūsų pagrindiniame puslapyje www.adcrent.com pasirinkus norimą nuomos laikotarpį. Rezervuoti automobilį taip pat galite sekančiame žingsnyje.
Kokie yra mokėjimo būdai?
Apmokėjimai priimami tik Visa credit/debit ir Mastercard credit/debit. Mokėjimo informacija yra išsaugoma vartotojo registracijos metu.
Ką daryti jeigu automobiliį pasiimti vėluosiu?
Vėlavimo atveju, prašome informuoti automobilio Savininką. Tai galite padaryti parašydami žinutę per Platformą arba paskambindami Savininkui.
Kaip susisiekti su automobilio Savininku ar Vairuotoju?
Su automobilio Savininku ar Vairuotoju galite susisiekti žinute paspaudus ant savo rezervacijos langelio. Likus 24 valandom iki rezervacijos pradžios ir paspaudus ant rezervacijos langelio jūs matysite automobilio Savininko ar Vairuotojo telefono numerį.
Ar tikrai gausiu tokį automobilį kurį užsisakiau?
Taip, automobilį gausite tą kurį ir užsakėte. Retais atvejais, kai automobilio savininkas neturi jūsų pasirinkto automobilio, bus pasiūlytas kitas automobilis su vairuotojo patvirtinimu.
Ar taikomas vairavimo stažas norint išsinuomoti automobilį ADCRent?
ADCRent nuomos automobiliai: ADCRent priklausančių automobilių vairavimo stažo apribojimų nėra.

Savininkų automobiliai: Automobiliai, priklausantys individualiems automobilių savininkams, turi galimybę nustatyti minimalų amžiaus ir vairavimo stažo reikalavimą išsinuomojant jų automobilį, kurį pamatysite, kai paieškoje paspausite ant automobilio.
 
Ar yra taikomi papildomi mokesčiai neturint vairavimo stažo?
ADCRent nuomos automobiliai: Papildomi mokesčiai, neturintiems vairuotojo stažo, nėra taikomi.

Savininkų automobiliai: Automobilių savininkai turi galimybę pasirinkti amžiaus ir vairavimo patirties standartus, kurie lemia galymbė vairuotojui išsinuomoti automobilį, be jokių papildomų mokesčių
Kas yra depozitas ir žalos atsakomybė?
Tai yra suma, kurią turime užšaldyti Jums atsiimant automobilį ir ji priklauso nuo nuomojamojo automobilio klasės;
Atsiradus naujiems automobilio pažeidimams nuomos laikotarpiu, depozitas bus panaudotas žalos kompensacijai. Depozito užšaldymui būtina turėti VISA arba MASTERCARD kreditinę kortelę (arba debetinę kortelę, bet tik tuo atveju, jei pasirinkote ADCRent automobilį ir įsigyjote ADCRent siūlomą SUPER EASY draudimą) automobilio nuomininko vardu. Priekinės kortelės pusės skaičiai ir raidės privalo būti iškilę. Virtualios ar kitos kortelės depozito užšaldymui yra nepriimamos.
Kuriam laikotarpiui yra "šaldomas" depozitas?
Depozito grąžinimas įvyksta per 3 darbo dienas nuo rezervacijos pabaigos. Tačiau “atšaldymo” procedūra gali užtrukti ir ilgiau, priklausomai nuo Jūsų banko. Tuo atveju, jei matote vis dar “užšaldytą” depozitą, siūlome kreiptis į Jūsų sąskaitą aptarnaujantį banką.
Kas yra papildomas pilnas draudimas?
Super Easy draudimas tik ADCRent automobiliams
Tai yra papildomas draudimas, kurį ADCRent siūlo tik ADCRent automobiliams.
Naujų pažeidimų atveju jūsų atsakomybė už žalą sumažinama iki 0 EUR.
Pilnas draudimas SUPER EASY draudimas sumažina užstatą iki 1 EUR.
Pilnas draudimas „SUPER EASY“ siūlo pagalbos kelyje paslaugas Lietuvoje.
Be papildomo draudimo jūsų atsakomybė bus ribojama nuo 700 EUR iki 1500 EUR, priklausomai nuo automobilio klasės.

Papildomas draudimas nuomojant iš automobilio savininko
Tai yra papildomas draudimas, kurį siūlo automobilių Savininkas.
Šių draudimų sąlygos yra aprašytos prie Jūsų pasirinkto automobilio.
Neįsigyjus papildomo draudimo, Jūsų atsakomybė bus ribojama nuo iki 1500 EUR priklausomai nuo automobilio klasės.
 
Kokios yra automobilio nuomai taikomos rezervacijos atšaukimo taisyklės?
Nemokamai rezervaciją galite atšaukti likus daugiau nei 24 valandos iki rezervacijos pradžios. Tuo atveju Vairuotojui automatiškai yra grąžinama visa sumokėta suma.

Jei Vairuotojas atšaukia rezervaciją, iki kurios pradžios yra likę mažiau nei 24 valandos, o visos rezervacijos laikotarpis yra lygus arba trumpesnis nei trys paros, Vairuotojui yra taikoma bauda, kurios dydis lygus visai Vairuotojo Platformai sumokėtai sumai. Bauda yra išskaičiuojama iš Vairuotojo Platformai sumokėtos sumos, todėl Vairuotojui nieko papildomai mokėti nereikia.

Jei Vairuotojas atšaukia rezervaciją iki kurios pradžios yra likę mažiau nei 24 valandos, o visos rezervacijos laikotarpis yra ilgesnis nei trys paros, Vairuotojui yra taikoma bauda, kurios dydis lygus Vairuotojo Platformai sumokėtai sumai už tris paras. Bauda yra išskaičiuojama iš Vairuotojo Platformai sumokėtos sumos, todėl Vairuotojui nieko papildomai mokėti nereikia. Vairuotojo sumokėta suma už ketvirtą, penktą ir visas kitas tolimesnes paras, priklausomai nuo rezervacijos trukmės, yra grąžinama atgal Vairuotojui.
Ar žiemos metu padangos yra atitinkamai paruoštos?
Taip, žiemos metu visi nuomuojami automobiliai turi žiemines arba demisezonines padangas.
Kur reikėtų kreiptis norint pratęsti automobilio nuomą?
Automobilio nuoma galite pratęsti parašius Savininkui per Platformoje esančią žinučių sistemą. Savininkas turi Jums pirma atrašyti, patvirtinti pratęsimo galimybę bei nurodyti mokėjimo būdą už nuomos pratęsimą.
Kur galima keliauti su nuomotu automobiliu?
ADCRent nuomos automobiliai: Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Lenkijoje. Kilometražo bei įvažiavimo mokesčių nėra. Išvažiuoti iš Lietuvos, Latvijos, Estijos ar Lenkijos šalių teritorijų yra griežtai draudžiama. Išvažiavus iš Lietuvos, Latvijos, Estijos ar Lenkijos šalių ribų yra taikoma 1000 EUR bauda.

Savininkų automobiliai: Savininkai patys pasirenka po kurias šalis galite keliauti su jų automobiliais. Savininkai taip pat patys gali pasirinkti baudos dydžius (0 EUR, 100 EUR, 500 EUR arba 1000 EUR) už išvažiavimą į neleistinas šalis.
Kur galima pasiimti ir/arba palikti išnuomuotą automobilį?
Automobilio pristatymas ir atsiėmimas gali vykti tik Lietuvos teritorijoje. Pasiėmimo bei palikimo vieta yra nurodyta automobilio rezervacijos metu. Taip pat, automobilio Savininkas už papildomą mokestį gali pristatyti automobilį. Šią galimybę matysite tik tuo atveju jei Savininkas siųlo šią automobilio pristatymo paslaugą.
Išsinuomavau/Išnuomavau automobilį. Kaip gauti sąskaitą faktūrą?
Sąskaita faktūra automatiškai yra atsiunčiama į Vairuotojo ir Savininko nurodytą el. pašto adresą per 24 val. nuo automobilio nuomos rezervacijos pabaigos.
Kaip rezervuoti automobilį?
Automobilį rezervuoti galima tik internetu mūsų platformoje www.ADCRent.com
 
Kaip galiu panaikinti savo paskyrą ir visą informaciją susijusią su ja?
Jeigu norite ištrinti savo paskyra, parašykite mums el. laišką į info@adcrent.com iš to el. pašto adreso, kurį naudojate prisijungimui prie ADCRent.com svetainės.