ADCRent Automobilių nuomos platforma

Automobilių nuoma Vilniuje

Nemokamas atšaukimas likus ne mažiau nei 24h iki nuomos
Įsigykite draudimą tiesiai iš nuomos kompanijos
4.4 iš 5 vidutiniškai įvertintų nuomos įmonių ir daugiau
Automobilio paėmimo/grąžinimo vieta
Nuomos data/laikas nuo
 
Nuomos data/laikas iki
 
Nemokamas atšaukimas likus ne mažiau nei 24h iki nuomos
Įsigykite draudimą tiesiai iš nuomos kompanijos
4.4 iš 5 vidutiniškai įvertintų nuomos įmonių ir daugiau

Nuo 2008 m. pasitiki keliautojai visame pasaulyje

Atvykstate lėktuvu? Užsisakykite automobilį ir pasiimkite jį oro uoste

Vilniaus oro uostas (VNO)

Išgirskite, ką sako mūsų klientai apie savo rezervacijas

Arturas

Nuomavau 7 karta. Ne karto nenuvyle!

Arnas

ADC visuomet pasirūpina greitu ir patogiu aptarnavimu. Kainos visuomet patogios. Ačiū, labai ir toliau naudosiuous Jūsų paslaugomis lankydamas Lietuvą. ] pagarbiai, Arnas Fedaravičius

Kazys

Rezervacija nekomplikuota, automobilis į sutartą vietą pristatytas laiku, automobilis tvarkingas, švarus ir kvepiantis, draudiminių įvykių nebuvo, automobilio atidavimo procesas taip pat nesudėtingas, sąvininkas labai malonus. Suma sumarum, naudosiuosi paslauga dar kartą būdamas LT ir rekomenduoju kitiems

Populiariausi automobilių nuomos pasiūlymai Vilniuje

Pasiūlymai apima paėmimą iš oro uosto ir miesto

Gaukite išskirtinius pasiūlymus

Prenumeruokite ir gaukite išskirtinius pasiūlymus ir naujienas apie kainų sumažėjimą!

Daugiau informacijos

Automobilių nuoma Vilniaus oro uosteAtvykę poilsiauti į Lietuvą ar grįžę aplankyti šeimos negaiškite brangaus atostogų laiko važiuodami viešuoju transportu. Siūlome jums pasinaudoti automobilių nuomos platforma „ADCRent“ ir savąją transporto priemonę išsinuomoti tiesiai iš automobilio savininko. Sukūrėme patogią vietą, kurioje galite greitai susirasti norimo

automobilio nuomą Vilniaus oro uoste

ir atlikti rezervaciją. Jeigu keliaujate periodiškai – susikurkite paskyrą ir rezervacijas ateityje galėsite atlikti vos kelių mygtukų spustelėjimais, kadangi nereiks kaskart kelti savo dokumentų kopijų.

Išsinuomavę „ADCRent“ automobilį drąsiai keliauti galėsite ne tik Lietuvoje, bet ir po kaimynines šalis: Latviją, Estiją bei Lenkiją. Savo asmeninius automobilius nuomojantys savininkai patys nustato, į kokias šalis ir kokį maksimalų kilometražą galite pasiekti, tad prieš atlikdami rezervaciją įsitikinkite, ar jūsų planai dera su automobilio savininko planais.

Ilgalaikė automobilių nuoma – komandiruotėms ar laikinai pakeitus gyvenamąją vietą

„ADCRent“ platformoje galite rasti automobilių pasiūlymų ne tik atostogautojams ar švenčiantiems svarbiausias savo gyvenimo šventes.

Vilniaus oro uoste automobilių nuomą

galima rinktis ir ilgesniems apsistojimams. Tai ypač patogu atvykus į komandiruotę ar laikinai persikrausčius ir nenorint ilgalaikių įsipareigojimų perkant automobilį.

Automobilių pasiūla – nuo ekonominės iki prabangių automobilių klasės, visi jie pagaminti 2017 m. ir vėliau, tad būsite tikri, kad vairuojate naują, naujomis technologijomis aprūpintą automobilį. Į ilgalaikę nuomą įskaičiuota daugybė privalumų, tokių kaip nemokamas automobilio plovimas, pagalba kelyje nutikus nelaimei ar net automobilio padangų keitimo administravimas. O tai tikrai sutaupo nemažai laiko.

Pasinaudokite ilgalaikės nuomos skaičiuokle – įveskite planuojamus kas mėnesį nuvažiuoti kilometrus, nuomos trukmę ir iškart matysite jums siūlomų automobilių sąrašą. Išsirinkite ir galėsite ramiai laukti savo skrydžio į Vilniaus oro uostą.

Dažniausiai jūsų užduodami klausimai

1. Ar galima automobilio nuoma kelionei į / iš oro uosto?
Taip, naudodamiesi mūsų platforma galite išsinuomoti automobilį kelionei į / iš visų Lietuvos oro uostų.

2. Ką reikia žinoti apie automobilio nuomą Lietuvoje ir užsienyje?
Automobilį iš „ADCRent“ nuomos platformos išsinuomoti galite daugelyje Lietuvos miestų, kuriuose gyvena mūsų partneriai automobilių savininkai. Kur galėsite keliauti išsinuomotu automobiliu, priklauso nuo kiekvieno savininko ar įmonės nustatymų.

3. Kaip išsinuomoti automobilį per „ADCRent“?
Naudodamiesi paieška ir norimais kriterijais, išsirinkite automobilį, pasirinkite papildomas paslaugas ir rezervuokite suvedę reikiamus duomenis.

4. Kaip galėsiu atsiimti automobilį?
Detalią informaciją, kaip ir kur atsiimti automobilį, rasite atlikę rezervaciją. Taip pat, kai kurie savininkai teikia automobilio pristatymo jūsų norimu adresu paslaugą.

5. Ar turite automobilių, kuriems vairuoti nereikia turėti 20 metų arba 2 metų stažo?
Taip, naudodami paieškos filtrą galite pasirinkti, kad jums rodytų automobilius, kuriuos galite rezervuoti be vairavimo stažo.

6. Ar saugu nuomotis automobilį iš savininko?
Prieš pirmą automobilio rezervaciją, patikriname savininko tapatybę ir automobilio dokumentus, kad įsitikintume, jog automobilis gali saugiai dalyvauti eisme. Taip pat mūsų platformoje galite matyti ir kiekvieno savininko bei nuomos kompanijos gautus įvertinimus, kuriuos suteikia vairuotojai po rezervacijos.