Informuojame, kad šiame tinklapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Slapukai naudojami funkcionalumo, tinklapio lankomumo statistikos, vartotojo patirties gerinimo ir rinkodaros tikslais. Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Informaciją apie šiuo metu naudojamus slapukus, o taip pat apie jų valdymą rasite paspaudę. Sužinoti daugiau.
SUTINKU

Automobilio savininko gidas

 

Registracija

 
Prieš talpindami savo automobilį į ADCRent platformą, pirmiausiai, turite užsiregistruoti. Registracijai jums reikės:

1. Patvirtinti savo el. pašto adresą bei tel. numerį;
2. Pateikti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (pasą arba asmens tapatybės kortelę);
3. Nurodyti veiklos vykdymo formą. Galimos parinktys:
a) Individualios veiklos pažyma. Jei turite išsiėmę individualios veiklos pažymą, paprašysime jūsų pateikti jos numerį bei kopiją;
b) GPM mokėtojas. Paprasčiausia ir lengviausia veiklos vykdymo forma, jums tiesiog reikės kasmetinės pajamų deklaracijos metu nurodyti per ataskaitinius metus uždirbtų pajamų sumą.
4. Nurodyti savo banko sąskaitos numerį, į kurią bus pervedamos lėšos;
5. Pateikti savo veido nuotrauką, pagal kurią patikrinsime jūsų dokumentų autentiškumą. Nebijokite, ši nuotrauka nebus niekur publikuojama. Ji skirta išskirtinai tik Jūsų tapatybės patvirtinimui.

 

Dalijimasis automobiliu

 

Automobilio įkėlimas į sistemą

 
Norėdami įkelti savo automobilį į ADCRent platformą, turite:
1. Nurodyti jo valstybinį numerį;
1.1 Patiekti techninį pasą, civilinį draudimą, ir registracijos liudijimą.
2. Pateikti informaciją apie automobilį, tokią kaip: gamintojas, modelis,
pagaminimo metai, pavarų dėžės bei kuro tipas, kuriuo varomas jūsų automobilis;
3. Patariame nurodyti visą savo automobilio papildomą įrangą ar ypatumus, trumpai aprašyti savo automobilį. Vairuotojai rinkdamiesi, teikia pirmumą gausesnės komplektacijos ar labiau išskirtiniams automobiliams;
4. Pateikite automobilio nuotraukas (žiūrėkite nuotraukų gidą). Minimaliai reikalaujame pateikti 3 nuotraukas (45 laipsnių kampu iš automobilio priekio, 45 laipsnių kampu iš automobilio galo ir automobilio vidaus), bet rekomenduojame tuo neapsiriboti ir išnaudoti visą 10 nuotraukų limitą. Sužavėkite būsimus Vairuotojus savo automobiliu;
5. Nurodykite vietą, kur yra jūsų automobilis.
6. Įveskite automobilio nuomos standartinę paros kainą. Nepergyvenkite, vėliau galėsite ją keisti kiek tik norite kartų, taip pat galėsite taikyti įvairias nuolaidas, keisti paros nuomos kainą kiekvienai dienai atskirai ir pan. Viskas jūsų valioje!
7. Pasirinkite minimalų bei maksimalų nuomos laikotarpį bei kiek mažiausiai laiko likus iki rezervacijos galima išsinuomoti automobilį. Patariame nesirinkti trumpo laikotarpio (1-3 valandos), jei Vairuotojui užsirezervavus jūsų automobilį, negalėsite nedelsiant su juo susitikti ir perduoti automobilio;
8. Perskaitykite taisykles ir jei su jomis sutinkate – įkelkite automobilį į sistemą!
9. Sveikiname, jūsų automobilis jau yra matomas Vairuotojams, ir jie jau gali jį išsinuomoti! Visgi, rekomenduojame prieš savo pirmąją nuomą atlikti dar kelis dalykus;
10. Keliaukite į „Mano automobiliai“ meniu ir pasirinkite jūsų ką tik sukurtą ir įkeltą automobilį.
11. Naudokitės kairėje esančiu meniu ir pasirinkę „Būklė“ suveskite visus jūsų turimo automobilio pažeidimus bei jų nuotraukas. Tai labai svarbu greitam bei sąžiningam automobilio išdavimo Vairuotojui procesui. Dar kartą pabrėžiame, kad pagal mūsų taisykles, jūs turite nuolatos atnaujinti informaciją apie automobilio pažeidimus. Sutikdami su mūsų taisyklėmis jūs įsipareigojate jų laikytis, o už taisyklių nesilaikymą gali būtų taikomos baudos ar net draudimas naudotis ADCRent paslaugomis ateityje. Detalią informaciją, kokio dydžio ir tipo pažeidimus
reikia fiksuoti kaip pažeidimą galite pamatyti automobilio pažeidimų gide.
12. Rekomenduojame pasirinkus „Lokacija ir pristatymas“ pridėti daugiau vietų, iš kurių Vairuotojas galėtų atsiimti jūsų automobilį už papildomą mokestį. Vairuotojai ypač vertina galimybę atsiimti automobilį Vilniaus oro uoste ar Vilniaus centre, jei gyvenate netoliese, pagalvokite apie galimybę nurodyti šias vietas kaip galimą atsiėmimo tašką. Kituose miestuose, traukinių ar autobusų stotis, taip pat galėtų būtų priimtinos ir Vairuotojų vertinamos alternatyvos automobilio atsiėmimui.  
13. Galite nurodyti ir kitas papildomas paslaugas, kurias suteiktumėte Vairuotojams už papildomą mokestį. Visą papildomų paslaugų sąrašą galite matyti pasirinkę „Papildomos paslaugos“.
14 Jei norite apsidrausti ir niekuo nerizikuoti, kol jūsų automobilis dirba jums, galite pasirinkti vieną iš siūlomų apsaugos paketų (žiūrėkite „Apsauga“).  


Jūsų pirmoji rezervacija. Ką daryti toliau?

 
1. Apie automobilio rezervaciją gausite pranešimą jūsų nurodytais kontaktais.
2. Stenkitės kiek įmanoma greičiau, po pranešimo gavimo, peržiūrėti rezervacijos duomenis ir ją patvirtinti arba atmesti. Kol Jūsų automobilis yra rezervuotas, jo nemato kiti Vairuotojai, o rezervaciją atlikęs Vairuotojas ilgą laiką nesulaukęs jūsų patvirtinimo, gali išsinuomoti automobilį kitais kanalais. Informacijos apie rezervaciją peržiūrėjimas ir patvirtinimas/atmetimas užtrunka iki 2 minučių, tad nerizikuokite prarasti klientų ir nedelskite!
3. Likus mažiau nei 24 val. iki nuomos pradžios, pradėsite matyti Vairuotojo kontaktinę informaciją ir galėsite su juo susisiekti. Vairuotojas per šį laikotarpį taip pat galės su jumis susisiekti, būkite aktyvūs, nepalikite Vairuotojo nežinioje jei jam kyla klausimų dėl jūsų automobilio. 
4. Susitikite su vairuotoju prie jūsų automobilio tiksliai nurodytu nuomos pradžios metu. Nevėluokite. Nutikus nenumatytoms aplinkybėms, būtinai nedelsiant informuokite Vairuotoją, kad užtruksite bei nurodykite preliminarų laiką kada galėsite atvykti.
5. Sutarties pasirašymą ir nuomos išdavimą turi inicijuoti automobilio Vairuotojas.
6. Kai bus inicijuotas automobilio išdavimas, gausite informaciją, kad dabar turite nufotografuoti automobilį iš keturių kampų, suvesti esamą kilometražą, sužymėti trūkstamus pažeidimus bei esama kuro lygį. Neišsigąskite, visa procedūra iš ties paprasta, aiški bei greita, jums tereikia sekti ekrane rodomą „žingsnis po žingsnio“ procesą ir pateikti jame prašomą informaciją ir/ar nuotraukas.
7. Vairuotojas turi patikrinti jūsų pateiktą informaciją bei esama automobilio būklę. Jei Vairuotojas sutinka, kad jūsų pateikta informacija atitinka esamą automobilio būklę jis turi patvirtinti automobilio nuomos pradžią. Jei Vairuotojas rado neatitikimų, tuo atveju jūsų pateikta informacija bus atmesta ir reikės pažymėti Vairuotojo pateiktą papildomą informaciją.
8. Sveikiname, jūsų nuoma sėkmingai prasidėjo, numatyto dydžio užstatas netrukus bus automatiškai užšaldytas nuo Vairuotojo mokėjimo kortelės, jums dėl to nereikia atlikti jokių papildomų veiksmų. 
9. Nepamirškite, kad Vairuotojui nuomos metu gali kilti papildomų klausimų, susijusių su jūsų automobiliu. Stenkitės kuo greičiau į juos atsakyti, tokiu būdu ne tik pagerindami Vairuotojo nuomos patirtį, bet ir padidindami tikimybę, kad Vairuotojas paliks teigiamą atsiliepimą apie jus, kaip Savininką.  
 

Ką daryti pasibaigus nuomos laikotarpiui?


1. Susitikite su Vairuotoju. Numatyta automobilio grąžinimo vieta yra tokia pati kaip ir išdavimo, nebent su Vairuotoju sutarėte kitaip;
2. Automobilio grąžinimą turi inicijuoti Vairuotojas iš savo rezervacijos lango, perduokite šią informaciją Vairuotojui, jei jis to nežino;
3. Vairuotojui inicijavus automobilio grąžinimą, jums reikės paspausti ant raudono mygtuko "XXX" per savo rezervacijos langelio užbaigiant automobilio grąžinimą.;
4. Nuodugniai apžiūrėkite automobilį, sužymėkite visus nuomos metu atsiradusius pažeidimus, jei tokių yra (žiūrėkite pažeidimų gidą), supildykite automobilio odometro duomenis ir kitą prašomą informaciją;
5. Vairuotojas turi sutikti su jūsų nurodyta informacija iš savo rezervacijos lango. Perduokite šią informaciją Vairuotojui, jei jis to nežino;
6. Sveikiname, Vairuotojui patvirtinus jūsų nurodytus odometro duomenis, kuro lygį bei naujus pažeidimus, jei tokių buvo, automobilis laikomas sėkmingai grąžintu, o nuoma - baigta;
7. Pinigus už nuomą pervesime į jūsų nurodytą sąskaitą per 2 darbo dienas nuo nuomos pabaigos, pasitikrinti jūsų nurodytą banko sąskaitos numerį galite čia.  
 

Nuolat rūpinkitės ir prižiūrėkite savo automobilį


1. Rūpinkitės automobilio techniniu stoviu. Prieš išnuomojant automobilį jis privalo būti techniškai tvarkingas, ypatingą dėmesį atkreipkite į greičiau susidėvinčias automobilio dalis, tokiais kaip stabdžių sistema, padangos ir pan.
2. Būtinai atnaujinkite informaciją apie automobilio pažeidimus prieš kiekvieną jo nuomą (žiūrėkite pažeidimų gidą);
3. Palaikykite automobilį švarų tiek viduje, tiek išorėje;
4. Prieš prasidedant automobilio nuomai pasirūpinkite, kad automobilyje neliktų jūsų asmeninių daiktų.
5. Apgalvokite kaip galėtumėte Vairuotojui suteikti kuo geresnę patirtį su jūsų automobiliu. Parūpinkite universalų mobilaus telefono kroviklį ir laikiklį. Tai padės jums gauti geresnį atsiliepimą ir susilaukti daugiau Vairuotojų ateityje!


Ką daryti jei Vairuotojas nuomos metu papuola į eismo įvyki arba automobiliu toliau kelionės tęsti negali? 


1. Šiuo atveju jūs turite pasirūpinti automobilio Vairuotoju ir telefonu jam papaskoti kaip reikėtų elgtis toliau.
2. Jei automobilį reikia transportuoti iš įvykio vietos rekomenduojame pasinaudoti FALCK pagalba kelyje paslaugomis +370 661 02 020.