Informuojame, kad šiame tinklapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Slapukai naudojami funkcionalumo, tinklapio lankomumo statistikos, vartotojo patirties gerinimo ir rinkodaros tikslais. Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Informaciją apie šiuo metu naudojamus slapukus, o taip pat apie jų valdymą rasite paspaudę. Sužinoti daugiau.
Automobilį patikėsiu ADCRent
Įdarbinti savo automobilį paprasta!
Automobilio priežiūra, norint jį nuomoti, užtrunka nemažai laiko ir reikalauja didelių pastangų. Perdavę automobilį mums jūs išvengsite visų rūpesčių susijusių su automobilio paruošimu nuomai, jums nereikės rūpintis automobilio perdavimu vairuotojui ar jo priėmimu atgal.
ADCRent pasirūpins jūsų automobiliu!
Mes pasirūpinsime jūsų automobilio švara prieš kiekvieną nuomą, pasirūpinsime išdavimu vairuotojui ir priėmimu atgal. Taip pat taikysime efektyviausią kainodarą, kad jūsų automobilis jums duotų didžiausią įmanomą grąžą. Automobilius esančius mūsų automobilių parke mes turime galimybę nuomoti visą parą be išeiginių, todėl jūsų automobilis galės uždirbti daugiau.

Viskas ką jums reikia padaryti - užpildyti formą esančią žemiau!
Registracijos forma
75% automobilio nuomos pajamų atiteks jums. Užpildykite formą ir mes su jumis susisieksime dėl automobilio įdarbinimo artimiausiu metu.
Vardas, pavardė
El. pašto adresas
Telefono numeris

Norimi nuomoti automobiliai

Rida (km)
Valstybinis numeris
Pažymėkite, kad patvirtinate, jog turite automobilio(-ių) dokumentus: registracijos pažymėjimą, techninės apžiūros lapą ir privalomojo draudimo polisą.