Informuojame, kad šiame tinklapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Slapukai naudojami funkcionalumo, tinklapio lankomumo statistikos, vartotojo patirties gerinimo ir rinkodaros tikslais. Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Informaciją apie šiuo metu naudojamus slapukus, o taip pat apie jų valdymą rasite paspaudę. Sužinoti daugiau.
SUTINKU

Tapkite ADCRent partneriu!

Nuosavas automobilis - ne išlaidos, o pajamos!

Dalinkitės savo automobiliu, tuomet, kai juo nesinaudojate patys ir užsidirbkite!


Įgriso nuolat dalį savo uždirbamų pinigų atiduoti automobilio išlaikymui?
 Tapkite ADCRent partneriu ir leiskite savo automobiliui dirbti jums.

 

 

Kaip veikia automobilio dalijimosi sistema?
 

• Nemokamai patalpinkite savo automobilio skelbimą

Skelbimo įkėlimas nieko nekainuoja ir užtrunka vos kelias minutes. Nėra jokių prisijungimo ar mėnesinių mokesčių. Įdarbinti savo automobilį dar niekada nebuvo taip paprasta.
 

• Nustatykite savo kainą ir taisykles

Patys nurodykite kokiomis dienomis jūsų automobilis gali būti išnuomotas bei už kokią kainą. Norite pabranginti automobilio nuomą savaitgaliui? Ar galbūt pritaikyti nuolaidą ilgesniam nuomos laikotarpiui? Viskas priklauso tik nuo jūsų pačių!
 

• Patvirtinkite rezervaciją ir perduokite automobilio raktelius vairuotojui

Peržiūrėkite visą informaciją apie vairuotoją bei jo reitingą ir patvirtinkite rezervaciją. Vairuotojas atvyks pasiimti automobilio raktelių jums patogiu ir iš anksto nustatytu laiku. Jums telieka tik laiku atvykti prie automobilio, perduoti raktelius vairuotojui bei palinkėti saugios kelionės! 
 

• Užsiimkite jums patinkančia veikla, kol jūsų automobilis dirba jums!

Pamirškite laikus kai jūsų automobilis veltui stovėjo automobilių aikštelėje ir praradinėjo vertę. Dabar jis dirba jums! Pinigus už automobilio nuomą gausite tiesiai į savo nurodytą banko sąskaitą per 2 darbo dienas nuo kelionės pabaigos. 


 

Draudimas


Draudiminio įvykio metu Jūsų išlaidos bus 0 EUR!
 
Apdrauskite savo automobilį ir miegokite ramiai. Kiekvienos nuomos metu jūsų automobilis bus apdraustas, o draudimo sąlygas ir rizikos lygį galite rinktis pagal savo poreikius. ADCRent jums siūlo 2 skirtingus apsaugos lygius:
 

• Individualus draudimas

Dauguma standartinių civilinės atsakomybės ir KASKO draudimo polisų turi sąlygas, draudžiančias automobilį nuomoti. Mes padėsime jums pakeisti turimus draudimo polisus pačiomis palankiausiomis sąlygomis, jog jūsų automobilis galėtų dalyvauti nuomos veikloje, neprarasdamas draudimo apsaugos. Individualus draudimas yra pats geriausias ir pigiausias pasirinkimas, jei ketinate išnuomoti automobilį daugiau nei vieną kartą. Pakeitę turimus draudimo polisus, sumokėsite vienkartinį mokestį draudimo bendrovei, o draudimo apsaugą turėsite iki pat šių polisų termino pabaigos. ADCRent šiuo atveju neims jokių papildomų mokesčių už jūsų transporto priemonės draudimą. Mūsų draudimo partneris "If' individualiai nustato ar automobiliui yra galimybė taikyti draudimo paslaugas.

Vienkartiniai draudimai: Draudimo apsaugą teikia mūsų partneris "If". Vienkartinis draudimas yra puikus pasirinkimas jei automobilį nuomosite retai arba norite tik pasibandyti ADCRent platformą. Pasirinkę šį draudimo tipą, mokėsite draudimą tik už faktiškai išnuomotas paras, o automobilį išnuomoti galėsite iškart, nereikės laukti kol jūsų draudimo partneris atnaujins turimų draudimo polisų sąlygas.


•Vienkartinis Maxi draudimas

 
Kaina 11 Eur/para.
Nutikus draudiminiam įvykiui, taikoma 300 Eur išskaita.

300 Eur išskaita yra padengiama iš depozito kurį palieka Vairuotojas (Jūsų klientas) prieš nuomą.

Mūsų draudimo partnerio If taisyklėse numatyta tvarka,
visų vienkartinių draudimų turėtojų (nepriklausomai nuo pasirinkto
draudimo tipo) vairuotojai ir/arba keleiviai yra draudžiami
nuo nelaimingų atsitikimų. Draudimo suma 10 000 Eur. Draudimas dengia nuostolius pačiam automobiliui, automobilio priedams bei asmeniniams daiktams, kurie yra automobilyje. Daugiau informacijos apie draudimo sąlygas galite rasti čia: https://www.if.lt/globalassets/lt/taisykles/automobilio-draudimo-taisykles.pdf

 

 


 

Patikima ir saugi bendruomenė

Patikriname ir identifikuojame visus vairuotojus bei jų dokumentus dar prieš jiems atliekant automobilio rezervaciją.

Klientų aptarnavimas

Atsakysime į visus kilusius klausimus, tiek Jūsų, tiek Jūsų automobilio vairuotojo. Klientų aptarnavimas dirba tik dienos metu ir kolkas galite susisiekti tik el. paštu info@adcrent.lt

Vieša abipusio įvertinimo sistema

Po kiekvienos įvykusios nuomos automobilių savininkai įvertina vairuotojus bei vairuotojai – automobilių savininkus. Matykite koks vairuotojas nori išsinuomoti jūsų automobilį ir jo įvertinimą platformoje dar prieš patvirtindami rezervaciją.

Kiek aš uždirbsiu?

Automobilio savininkas gauna 90% nuo automobilio nuomos, papildomų paslaugų ir pristatymo mokesčių sumos.

Pateikiame pavyzdį:
- Įkėlėte automobilį ir nustatėte paros nuomos kainą 30 Eur.
- Pasirinkote MAXI draudimo variantą, kurio kaina 11 Eur/para.
- Įjungėte vaikiškos kėdutės papildomą paslaugą, kurios kaina 3 Eur/para.
- Nustatėte, kad galite pristatyti automobilį 30 km spinduliu nuo automobilio namų lokacijos už 20 Eur.
 
Vairuotojas išsinuomoja jūsų automobilį 4 paroms, pasirinkdamas vaikiškos kėdutės papildomą paslaugą, bei pristatymą 20 km spindulių nuo automobilio namų lokacijos. Visa vairuotojo mokama suma už automobilio nuomą 180 Eur.

- Automobilio nuoma 30 Eur * 4 paros, viso 120 Eur.
- Draudimas 11 Eur * 4 paros, viso 44 Eur (Draudimas yra apmokamas vairuotojo)
- Vaikiška kėdutė 3 Eur * 4 paros, viso 12 Eur
- Pristatymas viso 20 Eur
Suma: 196 Eur

Po automobilio nuomos savininkui yra išmokama 136.80 Eur (90% nuo 152 Eur kuri susideda iš automobilio nuomos (120 Eur), vaikiškos kėdutės (12 Eur) ir pristatymo paslaugos (20 Eur)). 
 


Turite klausimų?

Užsiregistruokite konsultacijai, mes su Jumis susisieksime ir atsakysime į visus Jūsų klausimus.

Registruotis konsultacijai

Tapkite ADCRent partneriu!

Nuosavas automobilis - ne išlaidos, o pajamos!