Informuojame, kad šiame tinklapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Slapukai naudojami funkcionalumo, tinklapio lankomumo statistikos, vartotojo patirties gerinimo ir rinkodaros tikslais. Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Informaciją apie šiuo metu naudojamus slapukus, o taip pat apie jų valdymą rasite paspaudę. Sužinoti daugiau.
SUTINKU

Tapkite ADCRent partneriu!

Nuosavas automobilis - ne išlaidos, o pajamos!

Turite klausimų? Užsiregistruokite konsultacijai ir mes su Jumis susisieksime.
Kaip veikia automobilio dalijimasis?
Nemokamai patalpinkite savo automobilio skelbimą
Skelbimo įkėlimas nieko nekainuoja ir užtrunka vos kelias minutes. Nėra jokių prisijungimo ar mėnesinių mokesčių. Įdarbinti savo automobilį dar niekada nebuvo taip paprasta.
Nustatykite savo kainą ir taisykles
Patys nurodykite kokiomis dienomis jūsų automobilis gali būti išnuomotas bei už kokią kainą. Norite pabranginti automobilio nuomą savaitgaliui? Ar galbūt pritaikyti nuolaidą ilgesniam nuomos laikotarpiui? Viskas priklauso tik nuo jūsų pačių! Daugiau informacijos kaip reikia įkelti savo automobilį rasite paspaudus čia.
Patvirtinkite rezervaciją ir perduokite automobilio raktelius vairuotojui
Peržiūrėkite visą informaciją apie vairuotoją bei jo reitingą ir patvirtinkite rezervaciją. Vairuotojas atvyks pasiimti automobilio raktelių jums patogiu ir iš anksto nustatytu laiku. Jums telieka tik laiku atvykti prie automobilio, perduoti raktelius vairuotojui bei palinkėti saugios kelionės!
Užsiimkite jums patinkančia veikla, kol jūsų automobilis dirba jums!
Pamirškite laikus kai jūsų automobilis veltui stovėjo automobilių aikštelėje ir praradinėjo vertę. Dabar jis dirba jums! Pinigus už automobilio nuomą gausite tiesiai į savo nurodytą banko sąskaitą per 2 darbo dienas nuo kelionės pabaigos.
Draudimas
Draudiminio įvykio metu Jūsų išlaidos bus 0 EUR!
Apdrauskite savo automobilį ir miegokite ramiai. Kiekvienos nuomos metu jūsų automobilis bus apdraustas, o draudimo sąlygas ir rizikos lygį galite rinktis pagal savo poreikius.
ADCRent jums siūlo 2 skirtingus apsaugos lygius:
Individualus draudimas
Dauguma standartinių civilinės atsakomybės ir KASKO draudimo polisų turi sąlygas, draudžiančias automobilį nuomoti. Mes padėsime jums pakeisti turimus draudimo polisus pačiomis palankiausiomis sąlygomis, jog jūsų automobilis galėtų dalyvauti nuomos veikloje, neprarasdamas draudimo apsaugos. Individualus draudimas yra pats geriausias ir pigiausias pasirinkimas, jei ketinate išnuomoti automobilį daugiau nei vieną kartą. Pakeitę turimus draudimo polisus, sumokėsite vienkartinį mokestį draudimo bendrovei, o draudimo apsaugą turėsite iki pat šių polisų termino pabaigos. ADCRent šiuo atveju neims jokių papildomų mokesčių už jūsų transporto priemonės draudimą. Mūsų draudimo partneris "If' individualiai nustato ar automobiliui yra galimybė taikyti draudimo paslaugas.
 
Vienkartinis MAXI draudimas
Vienkartiniai draudimai: Draudimo apsaugą teikia mūsų partneris "If". Vienkartinis draudimas yra puikus pasirinkimas jei automobilį nuomosite retai arba norite tik pasibandyti ADCRent platformą. Pasirinkę šį draudimo tipą, mokėsite draudimą tik už faktiškai išnuomotas paras, o automobilį išnuomoti galėsite iškart, nereikės laukti kol jūsų draudimo partneris atnaujins turimų draudimo polisų sąlygas.

Kaina 7 Eur/para.

Nutikus draudiminiam įvykiui, taikoma 500 Eur išskaita.

500 Eur išskaita yra padengiama iš depozito kurį palieka Vairuotojas (Jūsų klientas) prieš nuomą.

Mūsų draudimo partnerio If taisyklėse numatyta tvarka,
visų vienkartinių draudimų turėtojų (nepriklausomai nuo pasirinkto
draudimo tipo) vairuotojai ir/arba keleiviai yra dar draudžiami
nuo nelaimingų atsitikimų iki 10 000 Eur. Draudimas bendrai dengia nuostolius pačiam automobiliui, automobilio priedams bei asmeniniams daiktams, kurie yra automobilyje. Daugiau informacijos apie draudimo sąlygas galite rasti čia: https://www.if.lt/globalassets/lt/taisykles/automobilio-draudimo-taisykles.pdf
Patikima ir saugi bendruomenė
Patikriname ir identifikuojame visus vairuotojus bei jų dokumentus dar prieš jiems atliekant automobilio rezervaciją.
Savininkų aptarnavimas
Atsakysime į visus kilusius klausimus, tiek Jūsų, tiek Jūsų automobilio vairuotojo. Savininkų aptarnavimas dirba dienos metu, visas dienas, ir galite su mumis susisiekti per mūsų platformą, facebooką, arba el. paštu info@adcrent.lt.
Vieša abipusio įvertinimo sistema
Po kiekvienos įvykusios nuomos automobilių savininkai įvertina vairuotojus bei vairuotojai – automobilių savininkus. Matykite koks vairuotojas nori išsinuomoti jūsų automobilį ir jo įvertinimą platformoje dar prieš patvirtindami rezervaciją.
Kiek aš uždirbsiu?
Automobilio savininkas gauna 90% nuo automobilio nuomos, papildomų paslaugų ir pristatymo mokesčių sumos.

Pateikiame pavyzdį:


- Įkėlėte automobilį ir nustatėte paros nuomos kainą 40 Eur.

- Pasirinkote MAXI draudimo variantą, kurio kaina 11 Eur/para.

- Įjungėte vaikiškos kėdutės papildomą paslaugą, kurios kaina 3 Eur/para.

- Nustatėte, kad galite pristatyti automobilį 30 km spinduliu nuo automobilio namų lokacijos už 20 Eur.

Vairuotojas išsinuomoja jūsų automobilį 14 parom, pasirinkdamas vaikiškos kėdutės papildomą paslaugą, bei pristatymą 20 km spindulių nuo automobilio namų lokacijos. Visa vairuotojo mokama suma už automobilio nuomą 776 Eur.
  • Automobilio nuoma 40 Eur * 14 paros, viso 560 Eur.
  • Draudimas 11 Eur * 14 paros, viso 154 Eur (Draudimas yra apmokamas vairuotojo)
  • Vaikiška kėdutė 3 Eur * 14 paros, viso 42 Eur
  • Pristatymas išviso 20 Eur
Sumą kurią gauna savininkas prieš tarpininkavimo mokestį: 622 Eur.

Po automobilio nuomos savininkui yra išmokama 559,80 Eur (90% nuo 622 Eur kuri susideda iš automobilio nuomos (560 Eur), vaikiškos kėdutės (42 Eur) ir pristatymo paslaugos (20 Eur)).

Tapkite ADCRent partneriu!

Nuosavas automobilis - ne išlaidos, o pajamos!

Turite klausimų? Užsiregistruokite konsultacijai ir mes su Jumis susisieksime.