ADCRent Automobilių nuomos platforma
Automobilio savininko gidas
Registracija
Prieš talpindami savo automobilį į ADCRent platformą, pirmiausiai, turite užsiregistruoti. Registracijai jums reikės:
1
Patvirtinti savo el. pašto adresą bei tel. numerį
2
Pateikti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą
3
Nurodyti veiklos vykdymo formą.
?
4
Nurodyti savo banko sąskaitos numerį, į kurią bus pervedamos lėšos;
5
Pateikti savo veido nuotrauką, pagal kurią patikrinsime jūsų dokumentų autentiškumą.
?
1
Patvirtinti savo el. pašto adresą bei tel. numerį
2
Pateikti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą
3
Nurodyti veiklos vykdymo formą.
?
4
Nurodyti savo banko sąskaitos numerį, į kurią bus pervedamos lėšos;
5
Pateikti savo veido nuotrauką, pagal kurią patikrinsime jūsų dokumentų autentiškumą.
?

Dalijimasis automobiliu

Automobilio įkėlimas į sistemą

1. Nurodykite automobilio valstybinį numerį bei pateikite techninį pasą, civilinį draudimą, ir registracijos liudijimą.

2. Pateikite informaciją apie automobilį (gamintojas, modelis, pagaminimo metai, pavarų dėžės bei kuro tipas, kuriuo varomas jūsų automobilis ir kt.)
?


3. Pateikite automobilio nuotraukas. Žiūrėkite nuotraukų gidą, kurį rasite paspaudę čia.

4. Nurodykite vietą, kur yra jūsų automobilis.

5. Įveskite jūsų automobilio standartinę nuomos paros kainą. Vėliau galėsite ją keisti kiek tik norite kartų, taip pat galėsite taikyti įvairias nuolaidas, keisti paros nuomos kainą kiekvienai dienai atskirai ir pan. Viskas jūsų valioje!

6. Pasirinkite minimalų ir maksimalų nuomos laikotarpį bei kiek mažiausiai laiko likus iki rezervacijos galima išsinuomoti automobilį.

7. Perskaitykite taisykles ir jei su jomis sutinkate – įkelkite automobilį! Per šį laiką, mes patikrinsime jūsų įkelta automobilį ir jį patvirtinsime.

8. Sveikiname, jūsų automobilis jau yra matomas Vairuotojams, ir jie jau gali jį išsinuomoti!
Rekomenduojame prieš savo pirmąją nuomą atlikti dar kelis dalykus:
Suveskite visus jūsų turimo automobilio pažeidimus bei jų nuotraukas.
Tai labai svarbu greitam bei sąžiningam automobilio išdavimo procesui. Tikimės, kad jus nuolatos atnaujinsit informaciją apie automobilio pažeidimus. Sutikdami su mūsų taisyklėmis jūs įsipareigojate jų laikytis, o už taisyklių nesilaikymą gali būtų taikomos baudos ar net draudimas naudotis ADCRent paslaugomis ateityje. Detalią informaciją, kokio dydžio ir tipo pažeidimus reikia fiksuoti kaip pažeidimą galite pamatyti automobilio pažeidimų gide.
?
Pasirinkus „Lokacija ir pristatymas“ pridėti daugiau vietų, iš kurių Vairuotojas galėtų atsiimti jūsų automobilį už papildomą mokestį.
Vairuotojai ypač vertina galimybę atsiimti automobilį Vilniaus oro uoste ar Vilniaus centre. Jei gyvenate netoliese, pagalvokite apie galimybę nurodyti šias vietas kaip galimą atsiėmimo tašką. Kituose miestuose, traukinių ar autobusų stotis, taip pat galėtų būtų priimtinos ir Vairuotojų vertinamos alternatyvos automobilio atsiėmimui.
Galite nurodyti ir kitas papildomas paslaugas, kurias suteiktumėte Vairuotojams už papildomą mokestį, pavyzdžiui pridėti dviračių laikiklius arba vaikišką kėdutė.
Visą papildomų paslaugų sąrašą galite matyti pasirinkę „Papildomos paslaugos“ paspaude ant savo automobilio.
Jei norite apsidrausti ir niekuo nerizikuoti, kol jūsų automobilis dirba jums, galite pasirinkti vieną iš siūlomų apsaugos paketų
Dauguma standartinių civilinės atsakomybės ir KASKO draudimo polisų turi sąlygas, draudžiančias automobilį nuomoti. Mes padėsime jums pakeisti turimus draudimo polisus pačiomis palankiausiomis sąlygomis, jog jūsų automobilis galėtų dalyvauti nuomos veikloje, neprarasdamas draudimo apsaugos. Individualus draudimas yra pats geriausias ir pigiausias pasirinkimas, jei ketinate išnuomoti automobilį daugiau nei vieną kartą. Pakeitę turimus draudimo polisus, sumokėsite vienkartinį mokestį draudimo bendrovei, o draudimo apsaugą turėsite iki pat šių polisų termino pabaigos. ADCRent šiuo atveju neims jokių papildomų mokesčių už jūsų transporto priemonės draudimą. Mūsų draudimo partneris "If' individualiai nustato ar automobiliui yra galimybė taikyti draudimo paslaugas.

MAXI Vienkartiniai draudimai: Draudimo apsaugą teikia mūsų partneris "If". Vienkartinis draudimas yra puikus pasirinkimas jei automobilį nuomosite retai arba norite tik pasibandyti ADCRent platformą. Pasirinkę šį draudimo tipą, mokėsite draudimą tik už faktiškai išnuomotas paras, o automobilį išnuomoti galėsite iškart, nereikės laukti kol jūsų draudimo partneris atnaujins turimų draudimo polisų sąlygas.
Jūsų pirmoji rezervacija. Ką daryti toliau?
1. Apie automobilio rezervaciją gausite pranešimą jūsų nurodytais kontaktais, el. paštu.

2. Likus mažiau nei 24 val. iki nuomos pradžios, pradėsite matyti Vairuotojo kontaktinę informaciją ir galėsite su juo susisiekti. Vairuotojas per šį laikotarpį taip pat galės su jumis susisiekti, tad būkite aktyvūs, stenkitės nepalikti Vairuotojo nežinioje jei jam kyla klausimų dėl jūsų automobilio.

3. Susitikite su vairuotoju prie jūsų automobilio tiksliai nurodytu nuomos pradžios metu. Stenkitės nevėluoti.

4. Kai automobilio nuomos išdavimas bei sutarties pasirašymas bus iniciuoti Vairuotojo, gausite informaciją apie tolimesnius veiksmus.

5. Vairuotojas turi patikrinti jūsų pateiktą informaciją bei esama automobilio būklę ir patvirtinti automobilio nuomos pradžią. Jei Vairuotojas rado neatitikimų, jūsų pateikta informacija bus atmesta ir reikės pažymėti Vairuotojo pateiktą papildomą informaciją.

6. Sveikiname, jūsų nuoma sėkmingai prasidėjo, numatyto dydžio užstatas netrukus bus automatiškai užšaldytas nuo Vairuotojo mokėjimo kortelės, jums dėl to nereikia atlikti jokių papildomų veiksmų.

Nepamirškite, kad Vairuotojui nuomos metu gali kilti papildomų klausimų, susijusių su jūsų automobiliu. Stenkitės kuo greičiau į juos atsakyti, tokiu būdu ne tik pagerindami Vairuotojo nuomos patirtį, bet ir padidindami tikimybę, kad Vairuotojas paliks teigiamą atsiliepimą apie jus, kaip Savininką. 
Ką daryti pasibaigus nuomos laikotarpiui?
1. Susitikite su Vairuotoju. Numatyta automobilio grąžinimo vieta yra tokia pati kaip ir išdavimo, nebent su Vairuotoju sutarėte kitaip;

2. Automobilio grąžinimą turi inicijuoti Vairuotojas iš savo rezervacijos lango, perduokite šią informaciją Vairuotojui, jei jis to nežino;

3. Vairuotojui inicijavus automobilio grąžinimą, jums reikės paspausti ant raudono mygtuko per savo rezervacijos langelio užbaigiant automobilio grąžinimą.;

4. Nuodugniai apžiūrėkite automobilį, sužymėkite visus nuomos metu atsiradusius pažeidimus, jei tokių yra, supildykite automobilio odometro duomenis ir kitą prašomą informaciją; 
 
5. Vairuotojas turi sutikti su jūsų nurodyta informacija iš savo rezervacijos lango. Perduokite šią informaciją Vairuotojui, jei jis to nežino;

6. Sveikiname, Vairuotojui patvirtinus jūsų nurodytus odometro duomenis, kuro lygį bei naujus pažeidimus, jei tokių buvo, automobilis laikomas sėkmingai grąžintu, o nuoma - baigta;

7. Pinigus už nuomą pervesime į jūsų nurodytą sąskaitą per 7 darbo dienas nuo nuomos pabaigos. 

Nuolat rūpinkitės ir prižiūrėkite savo automobilį

1. Rūpinkitės automobilio techniniu stoviu. Prieš išnuomojant automobilį jis privalo būti techniškai tvarkingas, ypatingą dėmesį atkreipkite į greičiau susidėvinčias automobilio dalis, tokiais kaip stabdžių sistema, padangos ir pan.

2. Būtinai atnaujinkite informaciją apie automobilio pažeidimus prieš kiekvieną
nuomą; Žiūrėkite pažeidimų gidą kurį rasite paspaudę čia.

3. Palaikykite automobilį švarų tiek viduje, tiek išorėje;

4. Prieš prasidedant automobilio nuomai pasirūpinkite, kad automobilyje neliktų jūsų asmeninių daiktų.

5. Apgalvokite kaip galėtumėte Vairuotojui suteikti kuo geresnę patirtį su jūsų automobiliu. Parūpinkite universalų mobilaus telefono kroviklį ir laikiklį. Arba, palikite porą vandens buteliukų jūsų svečiui. Tai padės jums gauti geresnį atsiliepimą ir susilaukti daugiau Vairuotojų ateityje!

Ką daryti jei vairuotojas nuomos metu papuola į eismo įvykį arba automobiliu toliau kelionės tęsti negali?

1. Šiuo atveju jūs turite pasirūpinti automobilio Vairuotoju ir telefonu jam papaskoti kaip reikėtų elgtis toliau.

2. Jei automobilį reikia transportuoti iš įvykio vietos rekomenduojame pasinaudoti FALCK pagalba kelyje paslaugomis +370 661 02 020.